Zarządzanie stresem i przeciwdziałanie wypaleniu w działaniach wolontaryjnych i społecznych

2021-12-02 11:00 - 13:00
Centrum Dialogu Obywatelskiego
Address: ul. Damrota 1 45-064 Opole

Cel: zdobycie wiedzy na temat stresu, strategii radzenia sobie ze stresem, wpływu stresu na zdrowie człowieka oraz poznanie zasad radzenia sobie ze stresem w sytuacji trudnej. Poznanie technik porządkowania swoich myśli.

Korzyści: Zapoznanie się z tą tematyką pozwoli Ci sprawnie i z pewnością siebie poprowadzić Twoich podopiecznych przez proces zmiany w obniżeniu poziomu stresu z dystresu i eustresu. Nauczysz się, jak wspierać siebie w pracy nad dystansem do siebie i do świata, pozwoli Ci określić mocne strony, zaplanować zmianę, zatrzymać się i przyjrzeć się sobie z uwagą.

Przygotowany zestaw zadań pozwoli Ci wzmocnić kompetencje w zakresie korzystania z własnego potencjału, identyfikowania swoich mocnych i słabych stron oraz wykorzystania tej wiedzy do budowania relacji społecznych opartych na akceptacji, szacunku i zaufaniu poprzez poszerzenie wiedzy i umiejętności z zakresu transformowania przekonań, by stawały się one wspierającymi w procesach rozwoju społecznego i zawodowego Twojego i Twoich podopiecznych.

Certyfikat: Zarządzanie stresem i przeciwdziałanie wypaleniu w działaniach wolontaryjnych i społecznych” – do wyboru język polski lub angielski.

Szkolenie poprowadzi Aleksandra Marcinkowska – EDU SMART TRAINING CENTRE LIMITED DIALOG of Transformation ®️ Irlandia & Brytania. Szkoleniowiec, wykładowca, trener rozwoju osobistego, doradca biznesu, dyplomowany doradca zawodowy i personalny, pedagog i diagnosta, wykładowca akademicki na University of Bradford gdzie kończy doktorat z prawa imigracyjnego (praca z imigrantami). Studentka Psychoonkologii na SWPS. Terapeuta i diagnosta PTSD specjalizująca się w tematyce radzenia sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym, prowadząca szkolenia i warsztaty w krajach UE w tematyce stresu. Autorka licznych materiałów edukacyjnych, 4 publikacji oraz eBooka „ Moja podręczna apteczka”, który został napisany w czasie pandemii, aby pomóc osobom w kryzysie emocjonalnym. Ekspert projektów międzynarodowych. Wolontariusz w stowarzyszeniach i fundacjach; wspiera osoby bezdomne, ofiary przemocy, młodzież.

Limit zgłoszeń na to wydarzenie został osiągnięty. Zapraszamy na inne spotkania.

Skip to content

 

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o aktualnych wolontariatach i wydarzeniach.

Możesz się wypisać w każdym momencie