World Cafe na temat kompetencji niezbędnych do wolontariatu i podsumowanie Festiwalu

2021-12-04 14:00 - 17:00
OPO - Klubokawiarnia społeczna
Address: ul. Krakowska 32 45-075 Opole

World Café to metoda służąca uporządkowaniu dyskusji – wymiany informacji i pomysłów oraz określenia potrzeb i oczekiwań wszystkich zaangażowanych stron (ale nie znalezienia konkretnych rozwiązań). Polega na jednoczesnej rozmowie o kilku aspektach danej kwestii (przypisanych do osobnych stolików) przez uczestników podzielonych na grupy; przez zmiany stolików, uczestnicy mogą omówić wszystkie tematy.

Prowadzący:

Alicja Gawinek – Prezeska OCWIP, trenerka, doradczyni m.in. z zakresu zarządzania ngo, prawnych aspektów, budowania zespołu, wolontariatu, itp. Od ponad 20 lat działa na rzecz rozwoju III sektora.Pracuje również z seniorami i młodzieżą.

Jakub Lasek – lider i trener w organizacjach pozarządowych, miejski koordynator wolontariatu, lokalny aktywista i wolontariusz. Wiceprezes Fundacji Geko. Posiada szerokie doświadczenie w marketingu, zarządzaniu zespołem, jak i projektami. Od ponad 10 lat jest czynnie zaangażowanym instruktorem harcerskim, pracującym z młodzieżą i liderami. W każdej wolnej chwili uwielbia podróżować i biegać po górach, a najlepiej to oba jednocześnie.

Agnieszka Kossowska, dr n. hum., prezes Zarządu Fundacji Rozwoju Edukacji Empatycznej FREE, autorka książki dla dzieci „Duże sprawy w małych głowach”. Autorka licznych publikacji naukowych i popularno-naukowych, członkini składu autorskiego czasopisma “Terapia specjalna dzieci i dorosłych”.

Kaja Marchel, sekretarz Zarządu Fundacji Rozwoju Edukacji Empatycznej FREE. Zawodowo związana z Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu – od 2016 r. kierownik działu organizacyjno-informacyjnego. Posiada doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz wysokie kompetencje w zakresie organizacji wydarzeń. Koordynatorka projektów kulturalnych.

-> Zapisz się już dziś! <-

Skip to content

 

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o aktualnych wolontariatach i wydarzeniach.

Możesz się wypisać w każdym momencie