Debata – Wolontariat pracowniczy

2021-11-25 17:00 - 19:00
Centrum Aktywizacji Społecznej, sala 307
Address: ul. Krakowska 32 45-075 Opole

Spotkanie praktyków wolontariatu pracowniczego z różnych branż, którzy przedstawią swój punkt widzenia na działalność społeczną pracowników. Będziemy rozmawiać o dobrych praktykach i o trudnych wyzwaniach, a wreszcie i o tym jakie są perspektywy rozwoju wolontariatu pracowniczego, w firmach operujących w Opolu.

Prowadzący debatę:

Bartosz Berezowski – menedżer projektów informatycznych, doradca biznesowy i w zakresie działalności społecznej. Prezes Fundacji Geko, współtwórca Opolskiego Centrum Wolontariatu Iskra. Wiceprzewodniczący Opolskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego oraz zespołu Prezydenta Miasta Opola ds. budżetu obywatelskiego. Doświadczony trener umiejętności miękkich dla młodzieży. Ojciec dużej rodziny, entuzjasta ogrodnictwa, szachów i fantastyki.

Jakub Lasek – lider i trener w organizacjach pozarządowych, miejski koordynator wolontariatu, lokalny aktywista i wolontariusz. Wiceprezes Fundacji Geko. Posiada szerokie doświadczenie w marketingu, zarządzaniu zespołem, jak i projektami. Od ponad 10 lat jest czynnie zaangażowanym instruktorem harcerskim, pracującym z młodzieżą i liderami. W każdej wolnej chwili uwielbia podróżować i biegać po górach, a najlepiej to oba jednocześnie.

Zapisy na to wydarzenie zostały zamknięte. Zapraszamy na inne spotkania.

Skip to content

 

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o aktualnych wolontariatach i wydarzeniach.

Możesz się wypisać w każdym momencie