P&P – pasja i pieniądze, czyli o zdobywaniu pieniędzy na działalność społeczną

2021-11-29 17:00 - 20:00
Talentownia
Address: ul. Barlickiego 13 45-083 Opole

Jak zdobyć pieniądze na działalność społeczną? Piotr Koziol & Piotr Szwedrowski czyli z pasją o pieniądzach dla organizacji pozarządowych. Zapraszamy na praktyczne warsztato-wykłady w Talentowni przy ul. Barlickiego 13.

Prowadzący:

Piotr Koziol – prezes Fundacji Kwitnące Talenty, która prowadzi miejsce uwalniania potencjału w Opolu – Talentownia. Zarządza organizacjami pozarządowymi od 30 lat. Przedsiębiorca od 2008 roku, w tym m.in. Menedżer ds. Programów inwestycyjnych, trener biznesu, certyfikowany zarządzający projektami (IPMA). Członek BNI Kreacja oraz Biznesowej Grupy Opole. Od kilkunastu lat zajmuje się fundraisingiem.

Piotr Szwędrowski – koordynator projektów Fundacji “Wypłyń na Głębię” i fundraiser. Pomysłodawca i współautor programów profilaktycznych i edukacyjnych – m. in. programu “Dobry Temat” (pierwszego w Polsce programu profilaktycznego on-line), “Katecheza 2.0” (multimedialny projekt wspierający nauczanie religii przez katechetów i rodziców) czy “Skazany na Wolność (program profilaktyczny, w ramach którego odwiedził 74 zakłady karne w całej Polsce). W przeszłości przedsiębiorca, pełnił także funkcje managerskie i dyrektorskie.

Zapisy na to wydarzenie zostały zamknięte. Zapraszamy na inne spotkania.

Skip to content

 

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o aktualnych wolontariatach i wydarzeniach.

Możesz się wypisać w każdym momencie