Otwarte wolontariaty

27/11/2021 12:00 - 13:30

“Otwarte Wolontariaty” to już sprawdzona forma, która świetnie działała przy poprzedniej edycji Festiwalu. Dlatego też i tym razem stworzymy możliwość zgłoszenia się jako wolontariusze do wybranych organizacji – właśnie w tym krótkim czasie trwania Festiwalu. Po to, żeby każdy mógł sprawdzić, czy takie działania są właśnie dla niego i czy się w tym dobrze czuje. Jednocześnie dajemy możliwość organizacjom zachęcić kolejne osoby do działania w ich szeregach. Liczymy na to, że taki początek, zapoznanie się – będą właśnie Impulsem do podjęcia dłuższej współpracy.

 W dniu 27.11.2021, w godzinach 12.00-13.30 można wziąć udział w następujących wolontariatach… 

Organizator: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Kontakt: Patryk Śróda pat.sroda@gmail.com 607344544
Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury ul. Strzelców Bytomskich 1, Opole
Poszukiwani wolontariusze: 5 – 105 lat 😉
Na czym polega wolontariat: Praca Sztabu WOŚP Opole podczas przygotowań do Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Spotkanie dla każdego, komu bliskie jest hasło Miłość – Przyjaźń – Muzyka oraz idea Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Organizator: Stowarzyszenie Polska Szkoła Surwiwalu Grupa Regionalna ŚLĄSK
Kontakt: Mirosław Gerc miroslaw.gerc@surwiwal.edu.pl 783186403
Miejsce: Jeziora przy ul. Xawerego Dunikowskiego (pinezka na mapie Google)
Poszukiwani wolontariusze: 7 – 105 lat 😉
Na czym polega wolontariat: Posprzątajmy razem kawałek naszego świata! Zbieramy śmieci w okolicach kamionek. Bo przecież wszyscy chcemy, żeby nasze otoczenie było piękne i czyste. Na końcu trasy będzie czekać na nas przygotowane przez leśników ognisko! Stowarzyszenie zorganizuje również warsztaty z rozniecania ognia oraz przedstawi jak zrobić to w sposób jak najmniej inwazyjny dla przyrody. Zapewniamy worki na śmieci, rękawiczki oraz kiełbaski.

Zapisy na to wydarzenie zostały zamknięte. Zapraszamy na inne spotkania.

Skip to content