Marketing dla organizacji pozarządowych

2021-12-04 11:00 - 13:00
Centrum Aktywizacji Społecznej, sala 203 (Klubowa)
Address: ul. Krakowska 32 45-075 Opole

Marketing dla organizacji pozarządowych. – Marketing – coś, na co zawsze brakuje czasu albo jest na dalszym planie. A tak naprawdę to od niego zależy, czy o organizacji będzie głośno, czy ludzie będą wiedzieć, czym się zajmuje i czy będą chętnie angażować się w akcje przez nie organizowane. Działalność w mediach społecznościowych, strategia marketingowa, marketing w sytuacjach kryzysowych – postaramy się przybliżyć najważniejsze elementy, które pozwolą na budowanie i kształtowanie wizerunku organizacji.

Prowadzący:

Joanna Berezowska – przez lata dziennikarka (głównie radiowa), obecnie szef działu marketingu. Zajmuje się m.in. tworzeniem strategii marketingowych, budowaniem wizerunku marki, kontaktami z mediami. Na swoim koncie ma też wprowadzanie nowych produktów na rynek, czy też optymalizowanie kampanii reklamowych w internecie. W marketingu najbardziej lubi to, że można uruchamiać w nim nieskończone pokłady kreatywności.

Monika Latek – z wykształcenia polonistka, z zamiłowania marketer. Jej ulubiony obszar działania to pozycjonowanie marki poprzez content marketing (marketing treści). Doświadczenie zdobywała m.in. w działach marketingu średnich i dużych firm, a także jako specjalistka ds. Social Mediów w agencji marketingowej. W codziennych działaniach stawia na strategiczne podejście i spójność komunikacyjną.

-> Zapisz się już dziś! <-

Skip to content

 

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o aktualnych wolontariatach i wydarzeniach.

Możesz się wypisać w każdym momencie